עלי בייבי גת

המושג "בייבי" נכנס לחיינו לפני מספר שנים, בהקשר של עלים. מי לא שמע על עלי בייבי בסלט??? השימוש וההקשר באים באופן די טבעי ונכנסים ומשתלבים בענף הגת בישראל. הבייבי מסמל את מה ש: צעיר, רך ורענן כמו שהרבה אנשים רוצים ללעוס את הגת שלהם.

מהם עלי גת בייבי
חבילות עלי "גת בייבי" ניתנות לרכישה ב "גת ציון". בחבילות תמצאו רק עלים ללא הענפים ערוכים ומוכנים ללעיסה. אין צורך להתעסק בענפים בברירה ובמיון, קבלו את העלים שלכם מוכנים ללעיסה רכים ועסיסיים לתכזינה מושלמת. 
עלי הבייבי משווקים משך כך השנה בחבילות גדולות או קטנות, במשלוח עד הבית או באיסוף עצמי. האריזות הקטנות מתאימות לשעות מספר של לעיסה ויספקו לכם הנאה מושלמת.

שימושים בעל baby  גת
אז כמו שכבר צוין רכות העלים היא שעושה את ההבדל ועלים אלו ידועים בכך שהם רכים ללעיסה ומתאימים למתחילים וללועסים מתקדמים – תימנים או אתיופים....
שימוש נוסף בעלי גת בייבי הוא לצורך הכנת מיץ גת. בתהליך חליטה, ממש כמו משקה תה, נוצר מיץ גת (שהוא לא השייק המדובר...) בשתיית המשקה תוכלו ליהנות מכל סגולות ויתרונות הקאת מבלי ללעוס אותו.
שימוש נוסף  ומוכר קצת פחות לגת ניצנים, שהוא עוד שם לעלי הבייבי הוא למאכל. שילוב העלים יוסיף טעמים חדשים ומעניינים לסלטים ירוקים בנוסף למרקם המעניין.