עלי גת מזנים וסוגים שונים

לעיסת גת היא קודם כל עניין תרבותי. מנהג רב שנים של לעיסה בחברותא הגיע לארץ עם יהודי תימן כמו גם צמח הגת עצמו אשר ניתן לגידול בארץ ברוב האיזורים ללא קושי מיוחד. אם נרצה לעשות קצת סדר בבלאגן אז לצמח הגת מספר זנים כאשר חלק  מהסוגים נראשים במספר שמות ויש מי שטועה לחשוב כי מדובר בעלים מזנים שונים כדוגמת הגת החבשי המכונה גם גת אתיופי והוא הוא אותו גת אדום מוכר וטוב.

קאת, QAT, צ'א או כל שם אחר שתבחרו בו, לעלי הגת היכוללת לעורר. לעורר מנומנמים, לחדד את החושים, לעורר מינית ולעורר כל ישיבה של כמה חברים שתהפוך להיות תחזינה איכותית עם עלי הגת הנכונים.
אנחנו ב"גת ציון" ממשיכים מסורת רבת שנים של שיווק גת איכותי. חיפשת גת באינטרנט והגעת אלינו – מצאת מה שחיפשת. כל סוגי הגת והזנים במשלוח לבית או באיסוף עצמי. עלים טריים, עלי בייבי מוכנים ללעיסה. שיעשו את העבודה. עלי הגת אותם אנו משווקים מגיעים ממקומות שונים בארץ ולעיתים ניתלן להשיג דרכנו גם גת חבשי אמיתי המיובא מאתיופיה. מלבד ישיבות טכזינה תימניות התפשט בישראל גם טרנד של שתיית שייק גת. החומרים הפעילים בצמח הגת ידועים גם ביכולתם לדכא תיאבון ובכך להשיג תוצאות מרשימות של דיאטות בזמן קצר.