גת אורגנית

מכיר את הרגע הזה שאתה ניגש למקרר ומוציא איזה ירק או פרי ואתה שוטף אותו? אם במודע או שלא הורגלת לעשות זאת בגלל "כימיקלים". אז אם אתה קונה רק אורגני ולא מתפשר על הירקות שאתה אוכל אל תתפשר גם על הגת שאתה לועס???

חקלאות אורגנית
תופעה שמסתמנת לאט לאט היא קניית מוצרים אורגנים. בין אם זה הסלט שאתם עכשיו אוכלים או בין אם זה הגת שאתם לועסים. החקלאות האורגנית מתאפיינת בשימוש מועט של כימיקלים או בחוסר שימוש בחומרים כאלו או אחרים. בנוסף דישון האדמה מתבצעת בצורה אורגנית וללא כימקלים. הסיבות שאנשים מעדיפים את החקלאות האורגנית הן: בריאותית ואידאולוגית.
הסיבה הבריאותית- בכדי לשמור על היבול ולהפיק את המיטב מהתוצרת של היבול החקלאים משתמשים בחומרי הדברה ודישון שונים. מכאן נובע שהמוצר שאותו אתם קונים מכילים כימקלים גם אם באחוז קטן מאוד.
הסיבה האידאולוגית- אנשים רבים מעדיפים לאכול תוצרת חקלאית אורגנית מותך אדיאל. בחקלאות אורגנית לא משתמשים בחומרי הדברה מה שמקטין את הפגיעה בבע"ח חיים הן החרקים הקטנים והן היונקים.

הקשר בין חקלאות אורגנית לגידול גת
נענה בשאלה: מה הייתם מעדיפים ללעוס גת אורגני או גת מרוססת? עוד בטרם שתלו את הגת הזינו את האדמה בכימיקלים, וברגע שהזרעים התחילו לנבוט הותקפה על ידי  ריסוס מאדמה ומאוויר והתוצר שאתם מקבלים הוא "בילצקריג" (מלחמת בזק) שבוצע על ידי האדם בכדי למנוע מחרקים לפגוע בגת, אך מי לועס אותה בסוף? נכון אתם.
למעוניינים אנו מציעים גת משובחת, שטופלה בצורה אורגנית עם הרבה חום ואהבה.