גת תימני

מי אם לא אנחנו יכולים לספק גת ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר, שהופכת אותו לגת תימני אמיתי? בכל רגע שאתם לועסים את עלי הצמח המרענן, אתם צריכים לזכור שהתימנים נתנו את נשמתם ובעמל רב (שלא לדבר על כמות נכבדת של מים), הפכו את הצמח הירוק המבוקש לנחלת המותרות האולטימטיבית! אז מה יש בצמח הזה, שהטריף את כל האומה ומוצא שלוחות בכל העולם אט-אט? תנסו את גת-ציון ותבינו....

למה כדאי ללעוס גת?
למי שלא מכיר, גת הוא צמח המכיל חומרים אשר יכולים להקל על אנשים בעלי מסה לעשות דיאטה (היות והצמח מדכא תיאבון לכמה שעות טובות), לאנשים אנמיים או עייפים כרונית להפוך להיות עירניים כהרף עין, לאנשים אשר חווים בעיות של סוכר להוריד את רמתו, ולבסוף יש גם מחקרים הטוענים שגם לגבר וגם לאישה צמח הגת עוזר בלשאת עובר ברחם האישה, לזוגות אשר חוו בעיות כאלו בעבר.

הקשר התימני לגת
את כל הסגולות הללו של הגת הבינו התימנים עוד לפני מאות שנים, וכנראה זאת הסיבה שרוב משאבי המים שלהם מופנים להשקיית הצמח המהולל (מעבר לכסף הכוונה..). מה שלוקח חודשים לגדל באופן רציף בתימן, מגיע עטוף בשקית משובחת ישירות למפתן דלתכם לאחר ייבוא מהיר משמי אפריקה הרחוקה. לעיסה קטנה של הצמח, או שתיית מיץ גת לרוויה וגם אתם תוכלו למצוא התמכרות חדשה ולא בהכרח מזיקה. עכשיו כחשובים על זה, אולי צמח הקאת הוא גם הסיבה שהתימנים חיים לא מעט שנים.