עלי גת קימבו

אולי המילה "קימבו" לא נמצאת בלקסיקון הישראלי, אבל אם תשאלו הרבה תימנים יודעי דבר, תוכלו למצוא שהמילה המוזרה מתקשרת דווקא לעלי גת! אותם עלי גת אשר ניתן ללעוס, כמו גם לשתות לרוויה כמיץ גת טבעי ואיכותי, יכולים לסייע לערנות, להרזיה ואולי גם לתפקוד המיני! בניגוד לאלכוהול ולדברי טומאה אחרים, עלי הגת הם חוקיים וכל עוד לועסים אותם במינון נכון, ניתן למצוא שהם יכולים לשפר את איכות החיים!

גת ללעיסה למתחילים
אם עניין הגת חדש לכם ואתם מתעניינים בגת הקימבו, הרשו לנו להציג את עלי הגת הלבנים. עזבו כדורים נגד הפרעות קשב וריכוז, עלי גת (קאת) הם המילה הטבעית האחרונה לכל מי שמרגיש שקשה לו להתרכז בישיבה, בעבודה או בבית בזמן איכות עם הילדים בשעות הערב. בלעיסה להנאתכם של עלי הגת הלבנים, תוכלו להרגיש רעננים גם לאחר יום עמוס בהרבה שעות על הרגליים, ועלים אלו הם נוחים לשימור יחסית מפאת זנם המשובח! 

גת ללועסים מנוסים
שדרוג של עלי הגת הלבנים במשפחת עלי גת הקימבו הם עלי הגת האדום - אז הקאתינון אשר אחראי על הריכוז של הלועס אותו, משפר את תפקודו לרמה גבוהה הרבה יותר, כמו מכונה המשומנת היטב! במקרה שתתחילו ללעוס את עלי הגת האדום, חסל סדר חוסר העירנות - תוכלו להרגיש שהמצברים שלכם מתמלאים מחדש, וה"סופר דלק" הזה יכול להפוך את חייכם למלאי אנרגיה!