אבו מיסמר

מיסמר זה מסמר כמובן, ואבו זה פירוש לא אחר מאשר אבא! צירוף המילים אבו-מיסמר ניתן ללא סייגים לעוד זן משובח של עלי גת מרהיבים לעין, וטעימים לחך. חלודה כמובן לא תמצאו באותם עלי גת אשר נקראים אבו- מיסמר, והשם עצמו של אותו זן נקרא כך בגלל צורה המזכירה את אמצעי המתכת לתליית תמונות וחיזוק עצמים ורהיטים. אבל מה יש בזן אבו-מיסמר שגרם להדים ברחבי העולם?

מה זה אבו-מיסמר?
אבו מיסמר זהו צמח גת חבשי, אשר ניחן ביכולת משופרת של צמח הגת הפשוט לכאורה. ברגע שתתחילו בלעיסה תגלו כוחות שאולי עזבו אתכם עם השנים, או לחלופין אולי תגלו יכולות שלא האמנתם שיש לכם. צמח גת יכול להפוך אתכם לערניים יותר, לחדים יותר, לתת לכם תחושת שובע לאורך שעות וכנראה השיפור המהפכני יגרום לקרוביכם לחשוב שבחרתם בתפריט דיאטטי מהפכני. צמח גת רגיל יכול להקנות לכם יכולות אלו בעזרת לעיסה ממושכת, או באמצעות משקה גת מרנין!

סוגים שונים של גת חבשי
סוגי הגת החבשי הם איכותיים יותר מבחינת המידה שהם נשמרים עד שהם מובאים ללקוח (ובגלל זה הגת החבשי מאוד נפוץ), ולכן אולי תמצאו שמחיר קצת גבוה יותר! זני הגת החבשי גם ניתנים לגידול בארץ, ובפרט ניתן למצוא גם לא פעם את הזן אבו-מיסמר בין מטעי שתילי הגת המרהיבים. מלבד זן זה, ניתן למצוא בארץ גם את הקימבו ואולי גם הגלמסו. שיחת טלפון אחת מכם והמשלוח עד הבית יכניס לכם טעם מרענן לפה, וצבע חדש לחיים!