גת קימבו

מרגישים שאתם נרדמים על הכיסא בישיבה?! יש פיתרון, והוא טבעי, יש לו יותר מסוג אחד, והוא בהחלט חוקי! עלי גת הקימבו הם "הדבר הבא" בתחום החומרים הממריצים, והם אולי משהו שהרופא לא הזכיר, כפיתרון טבעי לשלל בעיות תפקוד יומיומיות..

מה ההבדל בין גת אדום וגת לבן?
כמו שהמציל בוחר אם להניף דגל לבן או אדום, ובהתאם לכך ניתן לדעת אם הים שקט או סוער - כך ניתן לדעת גם אם עלי גת הקימבו שלפניכם הם ברמת לעיסה של מתחילים או בינוניים! בעוד עלי גת קימבו לבנים (עם צבע גבעול בהיר) נצרכים לרוב על ידי לועסים מתחילים והשפעת חומרי הגת בהן היא נמוכה, עלים אשר גבעולם הוא אדום נצרכים על ידי לועסים מנוסים ביותר והשפעתן חזקה באופן משמעותי! שתי קבוצות העלים הללו יכולים להשתייך לעלי גת הקימבו.

גת לשימוש עצמי
לא מחפשים למכור לכם דברים כימיים, ובטח שלא דברים לא חוקיים חלילה וחס - עלי גת הקימבו הם עוד מוצר שנמכר בישראל, אשר נובע משיתוף פעולה בין ארצות אפריקה (תימן ואתיופיה) לצורך שימוש עצמי! המוח היהודי נותן תשובה לדברים אשר מציקים לאנשי עבודה ובני ישיבות במהלך היום: תשישות, עייפות, רעב וחוסר תפקוד מיני - ומכל זה ניתן להיפטר על ידי צריכת גת! מבין סוגי עלי הגת ניתן למצוא את עלי גת קימבו, אשר גדלים במשתלות באופן טבעי.

עלי קאת חבשי טבעי
תראו לזה קאת חבשי, גת לבן, או שתקראו לזה צ'א ותתבלבלו עם צ'אי (למרות שניתן גם לחלוט את עלי הגת לתה!) - בעוד יבואנים מוכרים לכם עלים יקרים מצידו השני של העולם, את עלי הגת הטבעי ניתן למצוא ממש כאן בישראל במחיר מציאה! לא צריך להגיע עד לחנות היבואן, מספיק להזמין מהאינטרנט בלי לקום מהכיסא, וכבר תוכלו להתחדש בשקית משובחת של עלי קאת מסוג חבשי של קימבו! בעוד אחרים מרססים על עלים בניסיון לשמרם מפני מזיקים, בחברת גת ציון, לא תמצאו טעם לוואי מפאת העובדה שהכל גדל באופן טבעי!