שימוש בגת להגברת העירנות

לא עוד הרתחת מים, כמה כפיות קפה, ולשאול כמה סוכר לשים! מהיום אנו שמחים לבשר על תחליף לקפה, או לכדורי מרץ - צמח הגת שבו ניתן להשתמש ללא שום הכנה מוקדמת - פשוט לקחת כמה עלים וללעוס בצד הפה. מה יותר פשוט ונוח מהמצאה שברא הטבע, ואין בו שום חומרים כימיים או סינתטיים כדי לערנות מרבית.. לא עוד ניסוי תרופתי שיקפיץ לכם את החושים ואת הדם - שימוש בגת להגברת העירנות נמצאה כעובדת על פי מחקרים מדעיים!

צמח הגת לימים מתישים
הרבה אנשים מרגישים חוסר אנרגיה, ולא תמיד הם יודעים איך להתמודד עם העניין. תשישות ועייפות יכולים להוריד מתפוקת העבודה שלהם, גם אם אכלו ושתו לשובע, ולא משנה אם הם עובדים בעבודה משרדית או עבודה פיזית קשה. הגת נמצא כעוזר לעירנות, גם למשך שעות, ואפילו מחדש אנרגיות שירדו וזאת בלי שלועס הגת אכל זה כמה שעות טובות! אז מה יש בגת שכל-כך עוזר ביום-יום?

השפעות הגת על הגוף והמוח
צמח הגת מורכב מכמה ויטמינים שונים וגדוש בברזל (לאנמים המרגישים חולשה מתמדת זה יכול לעזור במיוחד)!! אנחנו מדברים על כמות יותר גדולה פי כמה מברוקולי למשל כדוגמה אחת.
בנוסף, צריכת הגת נותנת השפעה סינתטית הדומה לחומרים המשחררים אדרנלין על מנת שהגוף ייכנס לקצב (תוכלו לנוע כאחוזי תזזית), וגם עוזרת למוח להישאר מרוכז למשך שעות, מכיוון שהגת מתנהג כדופמין העוזר לתפקוד וריכוז של המוח בהקשר של לימוד וקשב.

אז במקום כמה פרסים במכון, קפה של הבוקר (או אקסל), או איזו ארוחה דשנה בברזל ובויטמינים שלוש פעמים ביום - תנסו את הגת ותגלו את סגולותיו בכל הקשור לתמריץ יומי!