דיאטת מיץ גת

כשתגיעו לבית המרקחת, הרוקח ימליץ לכם על כדורים שקרוב לוודאי עשויים מחומרים כימיים ולאו דווקא אורגניים. את מיץ הגת כנראה הוא לא ייתן לכם, גם בצורה הטבעית והמסורתית שלו: עלים, שעשו את דרכם כל הדרך מאתיופיה ותימן - יכול להיות שהוא גם יסתכל עליכם במבט מוזר ויתחיל לגרד את הראש. אבל כנראה שהוא לא נמצא במרכז העניינים, שכן היום משקאות דיאטטיים טבעיים מחולקים בכל חתונה או אירוע גדול ואיתה גם השמחה שעולה וגם הקילוגרמים שפוחתים!

למה כדאי לשתות מיץ גת?
האל הכל יכול ברא את הטבע כדי לתת לנו ליהנות מהבריאה של עלי הגת המלאים בקאתין, ההופכים את הצמח הכה מדובר לתרופה טבעית שכל תזונאי או תזונאית לא חשבו להמליץ עליו. אתם יכולים לשאול כל עולה תימן כמה שעות הוא יכול לעמוד על הרגליים (או לשבת עם החבר'ה בתכזינה), בלי שיחשוב אפילו על ג'חנון או על מאפה בצק אחר ולרייר!

איך מכינים מיץ גת?
עם סגולות הדיאטה של מיץ הגת, שלא דורש הכנה מרובה אלא רק ערבול עם מים וקרח, סינון לאחריו והוספת לימון או סוכר, אתם תוכלו להוציא את כל המחשבות האובססיביים על האוכל ותכלו לעבוד או ללמוד תורה, עם אנרגיות שלא תרגישו שהן נגמרות (לפחות לכמה שעות טובות!)

אז בצעד תימני או חסידי, תצטרפו להילולה ותוכלו לשרוף קלוריות בלי להזיע, ובנוסף תוכלו להישאר ערניים וממוקדים בעבודתכם. אז ברכו בברכת בורא הגפן עם שתיית מיץ הגת וסברי מרנן!