גת, כדורי חגיגת ומה שבינהם

מה יש בחגיגת הזה שכל כך הרבה אנשים מדברים עליו?! עוד סם שהוכתר כלא חוקי עד לא מזמן הוא עוד דרך של אנשים להפיג את השעמום כביכול ומהווה בריחה מצרות היום-יום? נדמה שהתערובת הכימית הנמכרת בפיצוציות לא בהכרח נעלמה מהשוק, והסם הקל הזה לכאורה, נעלם מהעין אך לא לחלוטין. אנחנו ממש לא באים למכור לכם כדורי חגיגת, אבל כן ננסה להסביר את הקשר בינו ובין עלי הגת הטבעיים המצוינים!

מה זה חגיגת?
גם תחת ההגדרה של "סם קל"  החגיגת על פי מחקרים ופרסוממים יכול לגרום לפיצוץ הנימים באף אם מסניפים אותו משם, כאבי בטן המלווים בבחילות והקאות, רעד בלתי נשלט בגוף, קשיים כשמנסים לקיים יחסים אינטימיים, שריר לב משותק, נדודי שינה, דיכאון, אופוריה, דימום במוח ומוות לא עלינו! החומרים הכימיים שנמצאים בחגיגת הם אלה שהוצאו מחוץ לחוק! איך זה קשור לעלי הגת אתם שואלים? מרכיב הקאניתון הנמצא בעלי הגת, נמצא בסם הזה, ובמינון גבוה ביותר המזיק לגוף במקום להועיל!!

עדיף עלי גת מאשר חגיגת!
השילוב של החומרים הכימיים הללו עם הקאניתון הוא מה שקורה לתסמינים שציינו. זה לא שעלי הגת יכולים לגרום לכם לסימפטומים הללו, לפחות לא במינון נמוך עד בינוני! בצמח הגת מצויים חומרים העוזרים לתפקוד מוגבר של המוח בכל הקשור לעירנות, הוא מדכא תיאבון כך שהוא משמש למעין תרופה אלטרנטיבית לדיאטה, הוא יכול להוות תחליף לקפה כסם מעורר וניתן לשתות את עלי הגת כמו תה צמחים!