איפה משיגים גת אדום?

הגת המעולה והנעלה הזה, אשר ניחן בשם "גת אדום" כבר הספיק להטריף רבבות של אנשים ברחבי המדינה, כמו גם באזורי אפריקה ויבשות אחרות. אם השוכן במרומים החליט ליצור את הגת לצורכי האדם באופן שיעזור לתפקוד היומיומי ברמה טובה, הרי שהגת האדום לוקח את עניין לעיסת הגת בפה בכמה וכמה רמות מעל!!

מאז שבהמה מסוימת התהלכה בדרך אזוטרית, וכביכול חשפה את סוד החיים הטובים בעזרת עלי הגת, עברו כנראה כמה מאות או אלפי שנים שבמהלכן הפך הגת בכלל והגת האדום בפרט לעסק כלכלי משגשג. כיום גם בישראל הבינו את הפונטציאל הכלכלי שבצמח, ולכן גם בארץ ניתן למצוא אותו וליהנות מנפלאותיו!

מהו גת אדום?
גת אדום הוא צמח לאניני הטעם ולאנשים אשר צורכים גת באופן קבוע, או כאלו המעוניינים להעלות את רמות הצריכה שלהם בלעיסת גת ערבה לחך. הצמח ניתן ללעיסה, בדומה לשאר סוגי עלי הגת השונים, ואולי גם להוות מיץ גת טרי במיוחד..

שמו של הגת האדום נגזר עקב צבעי הבורדו שבקצה העלים הכהים של הצמח, וכמויות ריכוזי החומר שלו (של הקאתינון למשל) הן ברמות גבוהות יותר, ביחס לשאר צמחי הגת! ניתן למצוא את הגת באדום באופן נדיר ברחבי ישראל, כאשר הספקים מגדלים אותו במשתלות גת שונות. בנוסף, גם לא מעט ספקים דואגים להביא משלוחים טריים של צמח זה מארצות תימן ואתיופיה הרחוקות. הגת האדום יכול להימצא גם בשמות נוספים כמו גת חבשי או אתיופי.

למה כדאי ללעוס גת אדום?
מלבד כניסה ל"חוגים הגבוהים" של לועסי הגת בקפידה בתכזינה תרבותית ורגועה, עלי הגת האדום ניחנו ביכולת לשפר את התפקוד המיני, את הישנוניות לכדי עירנות בין רגע, את היכולת לא לחשוב על אוכל למשך כמה שעות טובות ואת כל היתרונות הללו תוכלו לחוות לאורך זמן רב יותר משאר סוגי הגת האחרים, ובעוצמה גבוהה יותר!

סוגים של הגת האדום
אז כמו שכבר נכתב, עלי הגת האדום יכולים להיקרא בשמות אחרים, אבל לא ציינו שבאותם קטגוריות של שהמות הללו מצויים זנים כמו אבו מיסמר (בשל הצורה המסמרית שעל גבעוליו), גת הקימבו (נצרך כגת לבן למתחילים או כגת אדום למנוסים בלעיסה) וגם גת נוסף הנקרא גלמסו.

אתם לא חייבים להרחיק עד תימן או אתיופיה עם טיסה אחת או שתיים - חברות ציוניות של ספקי הגת שלנו יכולים להגיע עד אליכם בעזרת שיחת טלפון אחת. גת ציון ישמחו לעמוד לשרותכם עם גת אדום טרי, אשר נשלח לכל קצוות הארץ!