השפעות הגת

רבים ישאלו למה גת זה טוב, לא מעט ינסו להבין אם השפעת עלי גת היא טובה או מזיקה - אתם יכולים להבין הכל כאן ועכשיו, ולסדר את חייכם מחדש! השפעות הגת ידועות בציבור, אך לפעמים אנשים שוגים באופן צריכתם. לפעמים גם נוצרת תחושה של אי וודאות לגבי השפעות הגת, אבל תשמחו לדעת שהצמח הוא חוקי (אם נצרך באופן טבעי כמובן) ומשמח לבב אנוש בכל הקשור לדיאטה ואנרגיה, כאחת!

איך יוצאים מעייפות?
גם כאשר אתם עייפים כרונית עקב חוסר ברזל וגם כאשר השגרה של לימודים-עבודה-ילדים מדירה שינה מעיניכם, עלי גת מכל סוג (גת אדום וגת לבן למשל) יכולים להפוך אתכם ליעילים כסטודנטים, כבחורי ישיבה, כאנשי עבודה וכהורים - והכל בזכות חומרים טבעיים של ברזל וקאתינון שנמצאים בעלי הגת! ההשפעות ניכרות יותר ככל שעולים במינון, אך לא בטוח שכדאי ללעוס גת לפני השינה, ואם אתם עומדים בפני עבודה פיזית מאומצת או פעילות ספורטיבית, השתדלו לשתות לא מעט ולא לערבב בין הפעילויות הללו של לעיסה פעילות פיזית.

על גת, דיאטה ומה שבינהם...
יש המרבים באכילת גת, והדבר יכול להיות מצוין לניקוי הקיבה לאנשים המרבים באכילה של ג׳אנק ובצקים. ישנם גם אנשים  רבים הלועסים מהצמח ולוגמים אותו ביחד עם משקה אלכוהולי כמו ערק. הדבר עוזר חברתית כאשר ״מתכזנים״ יחדיו אין ספק, אבל כאשר מדובר בהשפעות הגת מבחינה בריאותית, צריך לדעת ולמתן את המינון של הערק (הנזק של האלכוהול ידוע, אבל עם לעיסת גת זה סיפור שונה כי שניהם נוגדים אחד את השני כביכול). גת גורמת גם לתחושת שובע ולחוסר צמא, ולכן היא יכולה להיות מתכון טוב לדיאטה, רק רצוי לשתות הרבה! במקום לבלוע את הגת, ניתן לחלט אותו לתה או להפכו לשייק מרענן!