מכירת גת בדרום

החברה הקטנה והמשפחתית לגידול ומכירת עלי גת משובחים, כבר עומדת בראשה של אימפריה זעירה המחלקת סחורה טרייה מדי יום ביומו, ברחבי ישראל. גם במקרה של מכירת גת בדרום, אין שום קיפוח - ואנחנו מגיעים לכל מקום אפשרי (כמעט) על המפה!
  
עלי גת בדרום הארץ - גת קטן בערבה
המדבר אולי חם ביום ומקפיא בלילה, אבל לעלי הגת של גת ציון מזג האוויר לא מזיז כלל! בעזרת שקיות שימור מיוחדות ובעזרת טיפוח עקבי, עלי הגת צמחו לממדים ובאיכות שלא יביישו גם את מיטב המרכולים של תימן - הידועים בעלי הגת הרבים שהם מוכרים. הסודות הכמוסים של גידול עלי גת טריים, עברו מפה לאוזן זה דורות לא מעטים, הישר מאדמת אפריקה באזורי תימן ואתיופיה הרחוקים. מכירת גת בדרום יכולה להתבצע כמעט לכל מקום ובכל עת - הזמינו עוד היום ולא תתחרטו!
     
קניות גת בנגב
את הסחורה הזו לא תמצאו ברשתות הסופר ברחבי הנגב - עלי גת בכלל ועלי גת ציון בפרט ניתן להזמנה דרך האינטרנט, או בהרמת טלפון אחת. שקית טרייה אחת והרצון לשתות משהו קר בלב מדבר, כנראה יכלול כמה עלי גת מרוסקים עם קרח וסוכר. הגת ידוע כמביא סגולות מרגע הלעיסה, אולי כך גם תוכלו להוריד מהצימאון שהמדבר גורם לכם... 

סוגי גת למכירה
אין גת שאנחנו לא מוכרים, לאחר שאנו בוחרים אותו בקפידה - בידינו גת חבשי, קימבו, אבו-מיסמר, גת אדום, גת אתיופי ואפילו עלי בייבי גת! מהשפלה דרומה ספק אם כבר לא שמעו עלינו בעבר, אבל גם אם לא זכיתם לשמוע את שמנו וללעוס מסחורתינו - אתם יותר ממוזמנים לבחור בגת משובח. קריית גת, באר-שבע, אשדוד, אשקלון וקיבוצי עוטף כבר מזמן בלב ענייני גת ציון! בואו תיהנו מחווית הלעיסה גם אתם!