גת טרי ללעיסה

בדרך כלל הסיפורים שהוא מספק עוברים לידינו אבל לאט לאט קשה להתעלם מהתופעה כשהפידבקים מאלה שניסו ללעוס אותו כל כך טובים. כיום ניתן להשיג גת בקלות וההשפעות הלא קיצוניות שלא גורמות לאנשים רבים להצטרף למעגל הלועסים.

מה ההשפעות של צמח הגת
רוצים לנסות ללעוס את צמח הגת וחוששים? אין סיבה, צמח הגת אינו מסוכן לבריאות וההשפעות שלו לא קיצוניות. אם תנסו לצרוך גת תחושו קצת התרגשות, תחושה כאילו קרה עכשיו משהו טוב ותהפכו לחברתיים מאוד. לעיסת הגת גורמת להגברת קצב הלב (גם קפה…), היא יכולה להרגיע, להקהל על כאבים ו"תופעת הלוואי" העיקרית שלה היא איבוד תיאבון שחוזר עם ירידת ההשפעה של הצמח אחרי כמה דקות.

איפה קונים גת טרי?
צמח הגת הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולארי ולכן גם הדרכים להשיג אותו עולות. אם בעבר היה אפשר להשיג את הצמח רק דרך קשרים עם השכן שגידל, כיום אפשר להשיג את הגת בחנויות רבות שמוכרות תבלינים, בקיוסקים השכונתיים ואפילו להזמין באינטרנט, כך שהיום אפשר להזמין גת עד דלת הבית מבלי להתאמץ בכלל.

כמה עולה מצח הגת
מחירי הגת משתנים בהתאם לעונה, לסוג שלו ומלקום ממנו הוא הגיע. כמו הרבה צמחים, גם צמח את צמח הגת אפשר להשיג המגוון זנים שההשפעה והטעם שלהם שונים אחד מהשני. הזנים היותר נפוצים בארץ הם אלה שלא צורכים הרבה מים בזמן הגידול שלהם (מה לעשות שמים זה מצרך נדיר כאן) ולכן ההשפעה שלהם חלשה יותר כשזנים מובחרים וטעימים יותר מגיעים מאפריקה רוויית המים והם יקרים יותר מאחר ויש הוצאות של שילוח ומיסים.