איפה אפשר להשיג גת?

בשנים האחרונות הופך הגת לפופולרי יותר ויותר כשהוא משמש אנשים שונים מכל המגזרים ולא רק עדה מסויימת כמו שהיה נהוג לקשר איתו בעבר. הגת מגיע בצורות שונות כשאפשר ל השיג אותו בכל רחבי הארץ בצורת עלים טריים, משקה ואפילו טבליות שלגבי האמינות של כמה הם נקיות יש ויכוחים ולכן הן לא מומלצות לצריכה בשום מצב.

איפה מגדלים את הגת
צמח הגת הוא שיח חזק שיכול להגיע עד גובה של לא פחות משלושה מטרים. את השיח אפשר לגדל בתנאי מזג האוויר שונים כשהוא צריך בעיקר מים. בעבר ניסו לגדל בארץ זנים מסויימים שיובאו מאפריקה וכמות המים שדרשו הצמחים הייתה גדולה מידי ביחס למה שיש בארץ. כיום מגדלים את הגת בחוות גידול או בבתים פרטיים מאחר וכל אחד יכול לגדל לעצמו שיח.

איפה אפשר לקנות גת
הגת שהפך למוצר מדף נפוץ נמצא היום בכל מקום בארץ בקיוסקים ואפילו בסופרים קטנים כשהסופרים הגדולים והרשתות עדיין נמנעים מלהתעסק איתו ולקחת אחריות על ההשפעות שהוא יעשה לצרכנים. הגת מגיע לפי כמה סוגים של צמח ואופי הגידול (אורגני וכו'…) כשהמחיר משתנה בהתאם לסוג ולאיכות הצמח.

איפה משיגים מיץ גת
מיץ גת הוא אחד התופעות היוצאות של התפשטות הגת והניסיונות לשווק אותו בצורות שונות. המיץ מגיע בבקבוקים כשבדרך כלל הצבע שלו הוא ירקרק עד צהבהב והמרקם שלו קצת טיפה סמיך. המיץ לא טעים לשתיה כמו שהוא ובדרך כלל מערבבים אותו עם פירות חזקים כמו לימון או עם משקאות אלכוהולים (יש הטוענים שזה לא מומלץ מבחינה בריאותית) ואת המיץ אפשר להשיג היום במרכז הארץ במבחר קיוסקים.