מחירי עלי גת אדום

הקונוטציה בין היחידות שבה ניתן לשאול: "כמה עולה גרם?", ולהבין שזה לגיטימי! עלי גת אדום נסחרים אמנם לא בקצב מסחרי, עקב נדירותם בשוק הישראלי, אבל לא מעט שלוחות מכירה נפתחו כדי לספק את הצורך והביקוש הרב למוצר. כפי שנכתב בפרק בראשית, פרק כ"ה, פסוק 30: "הלעיטני נא מן האדום האדום הזה" - שאלו אותנו לקוחותינו היקרים, ונען בחיוב ונספק כל דרישה בהקשר לאדום האדום הזה!

לעיסת גת - ישועה להצלחה
לא מצליח ללמוד? לא מצליח לתפקד? - כאן הצמח הנדיר נכנס לפעולה: אפשר גם לחלוט, אפשר גם לטחון ולסנן, אפשר פשוט לקחת עלה עלה וללעוס מתפילת ערבית עד שחרית בלי אפילו לנום ובלי לישון! גת אדום, בדומה לזנים אחרים של עלי גת, מרכז בתוכו חומרים מעוררים במיוחד, העוזרים בתפקוד ממושך של הגוף.

גת אדום בישראל
לישראל מיובאים זה שנים מספר מגוון סוגים שונים של עלי גת, אשר שורשיהם אמנם נוטעים באדמה יהודית כשרה למהדרין, אבל מטעיהם המקוריים נמצאים באדמות אפריקה הפראיות - מאזור חבש אם לדייק. אמנם העסק כביכול מייקר את מחיר הגת בישראל ואת המחיר הגת האדום בפרט, אבל תוכלו למצוא ששקית בודדה של כמה גרמים לא תעלה לכם ביוקר, במיוחד כאשר מדובר על מחירי חברת גת ציון -והאמינו לנו שאין אנו מוכרים מוכרים את מרכולתינו בנזיד עדשים - והכוונה לכך שהמחיר ישתלם לנו, כמו גם לכם קהל לקוחותינו!

עלי גת נדירים
מחיר גת אדום בישראל הוא שווה ערך לכל כיס. תשאלו את לועס הגת המנוסה והוא יהלל באוזניכם כל היום וכל הלילה על נפלאותיו של הגת מהזן המשובח הזה, יעני הוא מינימום עסוק בתפילה ובמזמורי תהילים. התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ושוות ערך לכל כיס!