קניית גת - איך, איפה וכמה?

מה לא נאמר על עלי הפלא הירקרקים האלה? שהם תורמים לחיזוק כוח הגברא, שהם תורמים להגברת הפוריות, לשיפור הזרע ובאופן כללי שיש להם איכותיות רבות ומגוונות. הכל טוב ויפה, ואין ספק שהרשת מלאה במידע על התכונות של הגת אבל איך לעזאזל משיגים את עלי הקסם האלו? איפה? כמה זה עולה? זה חוקי? בדיוק על השאלות האלו ננסה לענות היום כדי שהדרך שלכם אל עלי הגת הנפלאים תהיה קלה וקצרה בהרבה. אנחנו בגת ציון מאמינים בחיבור ישיר בין עבודת אדמה, טבע ובין יתרונות אינטרנט ומביאים עד אליכם עלי גת איכותיים.

איך משיגים עלי גת?
בעבר כדי להשיג את צמח הקסמים הזה היית צריך להתחבר לתימני מבוגר והוא היה הקונקשיין היחיד שיכול היה לעזור לך בתחום. אנחנו בגת ציון, מיזם שיווק גת הגדול בארץ, מאמינים שלכל אחד מגיע ליהנות מהפלא, גם אם אין לו קשר עם תימנים מבוגרים. כל מה שעליכם לעשות הוא לחייג לאחד מהמספרים באתר ולבחור בעלי גת במשלוח עד הבית או באיסוף עצמי.יש ברשותנו עלי גת מסוגים שונים ומזנים רבים כך שתוכלו לבחור בסוג האהוב עליכם ביותר.

כמה עולה גת?
המחירים של עלי גת אינם אחידים ותלויים בזן שתבחרו ובכמות. ישנם זנים יקרים יותר מאחרים, זנים שנחשבים גם לאיכותיים במיוחד. אנו בגת ציון עובדים מול מגדלי גת ומטעים שנבחרו בקפידה ואנו משווקים אך ורק גת איכותית. אנו ממליצים לא להתפשר על איכות הגת שאתם קונים ולבחור בטובה ביותר, גם אם זה יעלה לכם כמה שקלים יותר. בין מגוון מוצרינו תמצאו : גת תימני, גת לבן, גת אדום, גת חבשי, גת אתיופי ועוד. נשמח להביא גם אליכם את הגת הטובה ביותר בשירות המהיר והנוח ביותר!

שיווק חוקי של גת
עלי הגת משמשים אותנו למגוון רחב של שימושים: ניתן להכין מהם מיץ גת, תה גת המועיל להרזייה, משקאות אלכוהולים עם גת וכמובן ללעוס אותם כך בצורתם הטבעית. כיום, לפי חוקי מדינת ישראל, אין איסור על שיווק עלי גת בצורה הטבעית שלהם אלא רק על שיווק התוצרים. זה אומר שאסור לנו למכור מיץ גת ומשקאות כאלה ואחרים, אבל על שיווק עלי הגת אין כל איסור. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר וליהנות מעלים איכותיים ומופלאים.