תה גת להרזיה

ניסיתם קבוצות לירידה במשקל, עשיתם ניקוי רעלים, הפרדתם פחמימות מחלבונים ודבקתם בירקות בלבד אבל כלום לא עוזר. אתם מרגישים שהמשקל העודף לא יורד מכם והחלום על הג'ינס האהוב עליכם הולך ומתרחק. הגיע הזמן שתנסו עלי גת להרזיה! פתרון טבעי שמסייע להשלת קילוגרמים מיותרים, להמרצת הגוף ולהפגת תחושת העייפות. דיאטת גת היא טרנד חזק במיוחד ולא סתם. היא מצליחה במקומות בהם דיאטות אחרות כשלו ומוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. הקיץ מתקרב ואתם הולכים להעביר אותו רזים וחטובים מתמיד! "גת ציון" משווקת עלי גת איכותיים במגוון סוגים במשלוח עד הבית או באיסוף עצמי. לדיאטה, להכנת תה גת, שייקים וכמובן גם ללעיסה ללא כל מטרה.

היתרונות בשתיית תה גת
לעלי הגת יש יכולת מיוחדת של דיכוי תאבון שיעילה במיוחד בעת תהליך דיאטה. בסופו של דבר, כדי להצליח בדיאטה צריך לצמצם את צריכת המזון. התאבון שלנו הוא המכשול העיקרי במשימה הזו ובעזרת תה עלי גת אפשר להתגבר בקלות על המכשול! בנוסף ליתרון הברור הזה, שתיית תה גת מסייעת בהתגברות על תחושות עייפות ובהמרצת הגוף. זה אומר שיהיה לכם יותר כוח לבצע פעילות גופנית שתתמוך בתהליך הדיאטה ותסייע בירידה במשקל.

איך מכינים תה גת להרזייה?
בשוק קיים מגוון עצום של תה גת שמשמש להרזיה אבל כמובן שאתם יכולים גם להכין בעצמכם מעלי גת טבעיים וטריים. הכנת תה גת היא פשוטה במיוחד ולמעשה כל מה שצריך זה לבש את העלים במים, להוסיף ממתיק (או לא ) ולשתות (אפשר קר ואפשר חם). רבים מאלו שצורכים משקה גת מדווחים על דיכוי תחושות תאבון וכתוצאה מכך גם על השלה קלה יותר של קילוגרמים מיותרים.

דיאטת מיץ גת
פרט לתה גת, תוכלו להשתמש בעלים להכנה של משקאות נוספים שגם הם יתרמו רבות לירידה במשקל. תוכלו להכין שייק גת באמצעות שיקשוק העלים בבלנדר, בתוספת מים ומעט לימון. כמו כן תוכלו להכין מיץ גת מרענן על ידי בישול העלים ביחד עם מיץ לבחירתכם, הוספת ממתיק, צינון כמה שעות במקרר ושתייה לרוויה. מי אמר שצריך לסבול כדי לרדת במשקל?