גת של תימנים

אמנם התימנים גילו אותה מזמן, אבל היא בהחלט לא שייכת אליהם בלבד. גם אתם יכולים ליהנות מצמח מיוחד בעל יתרונות רבים כל-כך. או במילים אחרות: התימנים יודעים על מה הם מדברים והגיע הזמן שגם אתם תבינו. אז מה הם בדיוק מדברים? אוקיי, שימו לב: קודם כל זה חוקי לגמרי. בניגוד לצמחים טבעיים אחרים, עלי גת נחשבים לחוקיים לחלוטין ואפשר להשתמש בהם ללא כל חשש. דבר שני הם תורמים לדיכוי תאבון ומסייעים בתהליכי דיאטה. בנוסף לכך הם ממריצים, משפרים את כוח הגברא ואפילו את מצב הרוח. בקיצור, כבר הבנתם שהתימנים יודעים על מה הם מדברים? ואיך משיגים? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

עלי גת למכירה
למרות שמדובר בעלים חוקיים, כאמור, הם עדיין לא נמכרים בסופר במדף הירקות. כדי להשיג עלי גת תצטרכו לעבוד מעט יותר קשה אבל זה בהחלט יהיה שווה את זה. "גת ציון" הוא מיזם אינטרנטי מתקדם המתווך בין מי שמעוניין לרכוש עלי גת למי שרוצה לקנות. אנחנו עובדים על מגדלי גת שנבחרו בקפידה בזכות איכות העלים ומקצועיות הגידול. הזמינו את כמות העלים וסוג הגת הדרושים לכם, והמשלוח יגיע ישירות אליכם. יעילות, מהירות ואיכות. ככה זה כשיוצרים שילוב מנצח בין מסורת עתיקה של גידול עלי גת לבין קידמה טכנולוגית.

סוגי עלי גת
בדיוק כמו שיש כמה סוגים תפוחי עץ או תפוחי אדמה, כך גם את הגת ניתן למצוא במספר זנים וסוגים. ישנם עלי גת שמתאימים ללעיסה, עלי גת אדום, גת קימבו , גת בלדי, עלי בייבי גת, גת חבשי ועוד. לכל שימוש יתאים סוג אחר של עלים וכדי לבחור את הסוג המתאים תוכלו להתייעץ עם מגדלי גת מוסמכים שיתרמו לכם מניסיונם העשיר.

מה עושים עם עלי גת?
אם נחזור רגע לתימנים שכביכול גילו את הגת , נבין שהשימוש העיקרי שלהם בעלים היה לטובת "לעיסה חברתית" ושיפור כוח הגברא. עבור התימנים, לעיסת גת היא פעילות שאפשר לעשות ביחד וליהנות מנשנוש נחמד ואפילו טעים. בשנים האחרונות התגלו עלי הגת כמדכאי תאבון ולכן משתמשים בהם להכנת שייקים, תה עלי גת או משקאות אחרים שיסייעו בתהליכי ירידה במשקל. כמו כן אנו עדים לאנשים רבים ששותים מיץ גת במסיבות או באירועים חברתיים. ההשפעות הממריצות של שתיית המיץ "עושות שמח" בדומה לאלכוהול או צריכת סמים אחרים שאינם חוקיים.