משקאות גת שכדאי להכיר

עלי גת כבר מזמן לא משמשים ללעיסה בלבד. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים צורכים את עלי הגת והם פרצו את גבולות המסורת התימנית העתיקה. ניתן להכין מהם משקאות שונים ומגוונים וליהנות מהסגולות הרפואיים הרבים שלהם. הפקת משקאות מעלי גת הפכה פופולרית במיוחד ומעבר לטעם הנהדר, המשקאות מספקים יתרונות אחרים ומשמעותיים. שתינו, טעמנו, בדקנו וחזרנו עם ממצאים מעניינים וטעימים במיוחד שממש כדאי לכם להכיר. 

תה עלי גת - פתרון הרזייה טבעי ויעיל
המשקה הראשון והפופולרי ביותר שטעמנו הוא תה שמיוצר מעלי גת. ניתן להשיג את תמציות התה בשווקים ובחנויות המתמחות כאשר היתרון הגדול והברור שלו הוא תרומתו הגדולה להרזייה. עלי הגת ידועים כמדכאי תיאבון ומספקים תחושת שובע וניתן לגייס אותם למאמץ של שמירה על המשקל. כמובן שלא ניתן להסתמך עליהם בלבד על מנת להשיל את הקילוגרמים ומומלץ לצרף לכך תפריט מאוזן ופעילות גופנית. השילוב בינם לבין תה גת יכול בהחלט לעזור לכם בתהליך דיאטה.

מיץ גת - המשקה שמככב בחיי הלילה
מיץ גת הידוע גם בכינוי "המשקה שלא בתפריט" נחשב ללהיט חדש-ישן בחיי הלילה. ההכנה שלו נעשה על-ידי בישול של עלי גת מסוגים שונים וערבוב עם מיצים בטעמים לבחירתכם. היתרון הגדול של מיץ גת מתבטא בכך שהוא מעורר ועושה שמח, בדומה לאלכוהול או סמים שאינם חוקיים. חשוב לציין שישנם מקרים בהם אנשים ששתו מיץ גת סבלו מתופעות לוואי מסוימות וכדאי לשתות אותו בזהירות ובאחריות.

שייק גת
עלי גת הם חומר גלם נפלא שניתן להכין מהם משקאות רבים והם מקבלים אליהם באהבה המון טעמים חדשים. ניתן להכניס אותם בקלות לבלנדר ולהכין מהם שייק גת נפלא ומרענן. ניתן לערבב אותו עם קרח, להוסיף לו מיץ בטעם האהוב עליכם ולהפוך אותו למשקה קיצי במרקם נפלא. הסגולות של עלי הגת נשמרות גם בשייק וניתן להשתמש בו כתומך בתהליך ירידה במשקל וכן כמשקה דומה לאלכוהול למסיבות ולאירועים. גם במקרה של שייק גת, גם במקרה של מיץ גץ וגם במקרה של תה מעלי גת יש להיות מודעים לתופעות הלוואי האפשריות שיכולות להתבטא בעוררות יתר ובקשיי הירדמות, דיכוי תאבון ולעתים גם תופעות חמורות יותר.