מתכון למיץ גת

אנחנו לא צריכים לספר לכם שמדובר באחד המשקאות הפופולריים בשנים האחרונות. זה לא שקולה או נסטי מאויימים, אבל מיץ גת בהחלט תפס תאוצה וכמעט אין מישהו שלא שמע עליו. רבים גם טעמו אותו והבינו את הסגולות והיתרונות הרבים שיש בו. אז איך מכינים את הפלא? ובכן, יש המון מתכונים למיץ גת ולמעשה כל אחד עושה את זה קצת אחרת. העיקרון הוא די דומה: צריך לבשל ולהרתיח עלי גת טריים כאשר הנוזל שמתקבל הוא זה שנקרא : מיץ גת. אל המתכון הבסיסי הזה אפשר להוסיף שלל טעמים (כמו למשל מיץ תפוחים), לקרר היטב וליהנות. הדבר החשוב ביותר הוא לרכוש עלי גת איכותיים ממגדלים מקצועיים שזו ההתמחות שלהם.

יתרונות וסגולות של מיץ גת
בשנים האחרונות אנחנו רואים מיץ גת כמעט בכל אירוע. אם פעם זה היה שמור לאירועים של העדה התימנית בלבד, היום כמעט ואין זוג שלא דואג שיהיה מיץ גת בחתונה שלו. הסיבה לכך די ברורה: מיץ גת נחשב ל"מרים" מצב רוח ומקפיץ את האורחים. הוא חוקי לחלוטין ומספרים עליו שהוא הופך כל אירוע לשמח הרבה יותר. הוא עשוי מחומרים טבעיים (בדקו היטב שאכן מדובר במיץ גת טבעי ולא במשקה שעורבב עם כימיכלים!), ובנוסף לכך הוא נחשב למדכא תאבון ומעורר חשק מיני.

דיאטת מיץ גת
אפשר להגיד שצרכני מיץ גת מתחלקים לשניים: אלו ששותים אותו בשביל להרים את מצב הרוח, ואלו ששותים אותו בשביל להוריד את התיאבון... אחת מהסגולות הידועות של עלי הגת הוא בדיכוי תאבון ורבים משתמשים בהם לטובת דיאטה. אפשר להכין מיץ מגלי גת ולשתות אותו במטרה לסייע בהליך ירידה במשקל. אפשר גם להכין תה מעלי גת ולשתות אותו כמה פעמים ביום. כמובן שזה צריך להיעשות בשילוב עם תהליך מסודר של ירידה במשקל, וכמובן שחשוב לוודא שמדובר במשקה טבעי ללא כימיקליים או חומרים לא מזוהים.

איך מכינים מיץ גת?
כמו שציינו בהתחלה, יש המון מתכונים להכנת מיץ גת ולכל אחד יש השיטה שלו והדרכים להכנת מיץ גת מושלם. אנחנו מאמינים שהסוד למיץ הטוב ביותר טמון בהשגת עלי גת טריים ואיכותיים. יש המון סוגים של עלי גת וצריך להכיר היטב את הסוגים ולהבין מה מתאים לכל צורך. אחרי שתשיגו עלי גת טריים, בשלו אותם במים רותחים למשך לפחות 40 דקות, סננו את הנוזל, הוסיפו את הטעמים הרצויים לכם , צננו את המיץ ותהנו...