ההבדלים בין מיץ גת לתה גת

אם תשאלו תימנים לגבי מיץ או גת או תה גת, כנראה שהם יצחקו לכם בפנים. על פי המסורת עלי גת לועסים! וכל שימוש אחר הוא חריגה בוטה מהמסורת. אלא שמסורות טיבן להשתנות ובשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בצריכה של עלי גת לטובת הכנת מיץ או חליטות של תה. אז מה ההבדל בין לעיסה של העלים לבין שתייה שלהם? מה ההבדל בין מיץ גת לבין תה עלי גת? יצאנו לבדוק וגילינו שיש הבדלים מהותיים! הנה הממצאים שכדאי שתכירו.

שתייה של עלי גת או לעיסה - מה עדיף?
נתחיל בזה שנגיד שיש הבדל מהותי בין שתיית העלים ובין לעיסה שלהם. לעיסת עלי גת היא חלק מטקס חברתי , מעין "ישיבה" שבה לועסים ומדברים על כל מה שהיה וכל מה שיהיה. הלעיסה משמשת כעיסוק וכפעולה שמחברת בין המשתתפים ויש לה ערך חברתי גדול. שתיית עלי גת (בתה או במיץ), לעומת זאת, מתבצעת כדי להשיג כל מיני דברים. תה גת, למשל, מסייע בתהליך הדיאטה ואילו מיץ גת נחשב למשפר את מצב הרוח. מי שבוחר לשתות עלי גת מנסה להשיג משהו אחר מאשר הלעיסה שמשמשת כטקס חברתי.

כל מה שרציתם לדעת על מיץ גת
בשנים האחרונות מיץ גת נכנס כשחקן משמעותי ביותר בחיי הלילה, בברים, במסיבות ובחתונות. הסגולות הייחודיות שלו תורמות להרמה של מצב הרוח, להמרצה ולתחושות של שמחה. מיץ גת מכינים מבישול של עלי גת וערבוב עם מים קרים או מיץ בטעם כלשהו. נהוג לשתות את המיץ קר ולצרוך אותו במסיבות ואירועים. בדיוק כמו אלכוהול.

תה עלי גת - למה זה טוב בכלל?
רוצים לרדת במשקל? מחפשים דרך לחזק את תהליך הדיאטה שהתחלתם? כדאי שתשתו תה מעלי גת. התה המיוחד הזה ידוע בסגולותיו וביכולות שלו לדכא תאבון ולתמוך בתהליך של ירידה במשקל. ניתן לקנות תה מוכן וניתן להכין חליטה בעצמכם, לבחירתכם. את התה נהוג לשתות חם ובכמויות קטנות יותר משתייה של מיץ גת. הוא לא אמור להמריץ אתכם ולשפר את מצב הרוח שלכם (כמו המיץ), אך הוא כן יגרום לדיכוי תאבון. כמובן שהוא לא יכול להחליף שמירה על תזונה נכונה אלא להיות חלק מתהליך כולל של דיאטה.