מקומות שמוכרים גת

אם הייתם מדברים איתנו לפני 20 שנה כנראה שהיינו שולחים אתכם לתימני הזקן שנמצא הכי קרוב אליכם כדי למצוא גת. למעשה אם היינו מדברים איתכם לפני 20 שנה כנראה שלא הייתם מחפשים עלי גת. פעם צריכת עלי גת הייתה מנהג ששמור לקהילה ספציפית מאוד (תימנים זקנים, כבר אמרנו?) אבל מאז הרבה מים עברו בנהר והרבה מאוד שיחי גת גדלו בשדה. היום כולם מחפשים עלי גת והיום גם אפשר להשיג אותם בהרבה מאוד מקומות. הנה כמה מהם.\

קניית מיץ גת בקיוסק הסמוך לביתכם
מיץ גת הפך להיות משקה פופולרי במסיבות, חתונות, ימי הולדת וכל אירוע שצריך לשמוח בו. מיץ גת נחשב כבר מזמן ל"מרים הלאומי" ולא כדאי שתוותרו עליו באירוע הקרוב שלכם. הבשורה המשמחת בסיפור הוא שתוכלו להשיג מיץ גת בקלות ובמהירות, אפילו בקיוסק שליד הבית. המשקה נחשב לחוקי (למרות שיש מוצרי גת שאינם חוקיים) ומחירו משתנה ממקום למקום. דאגו לוודא שמדובר במשקה טבעי ומקורי ללא תוספת חומרים כימיים שעלולים להיות מסוכנים.

קניית עלי גת ישירות מהמגדלים
אופציה נוספת שקיימת היא קנייה של עלי גת ישירות מהמגדלים. בשנים האחרונות יש יותר ויותר חקלאים שהבינו את הפוטנציאל העסקי בגידול עלי גת והם הקצו את השטחים החקלאיים שלהם לטובת גידול עלי הפלא. תוכלו ליצור קשר ישירות עם המגדלים שיציעו לכם מגוון סוגי גת לצריכה עצמית. את העלים תרכשו במצבם הגולמי ומהם תכינו כל מה שיתחשק לכם  : מיץ גת, תה גת או "סתם" עלים לנשנוש.

קניית גת און ליין
האופציה המתקדמת ביותר של קניית של עלי גת היא האופציה האינטרנטית. מי היה מאמין שמהפכת הקניות ברשת תגיע גם לעלי גת? ובכן, זה אכן קרה. זו נחשבת כיום הדרך המהירה והנוחה ביותר להזמנה של עלי גת. היתרון הגדול הוא הנוחות והעובדה שהעלים יגיעו ישירות אליכם הביתה. תוכלו לבחור את הזן הדרוש לכם, את הכמות הרצויה ולבצע הזמנה אינטרנטית. גם במקרה הזה תוכלו לבחור עלי גת או מוצרים מוכנים כדוגמת מיץ, תה, חליטות להרזיה וכו'. אנו שמחים לבשר שעניין הגת עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות, מה שאומר שאפשר להשיג את העלים במקומות רבים, במהירות ובקלות.