גת עד הבית

אנחנו אומרים שאם אתם כל כך אוהבים את הבית שלכם אין שום סיבה שתצאו ממנו, במיוחד לא בשביל לקנות עלי גת. הרי הם לא נמצאים בסופר וגם לא במכולת השכונתית. הם נמצאים אצל מגדלים וחקלאיים ואין שום טעם שתסעו עד שם כשהגת יכולה להגיע ישירות אליכם הביתה בקלות ובמהירות. אחרי שהעלים יגיעו תוכלו להכין מהם מיץ גת, תה גת או ללעוס אותם להנאתכם בישיבות הביתיות שאתם כל-כך אוהבים. גת במשלוח עד הבית זה לא חלום! זה קורה באופן יום יומי ואם אפשר להזמין מוצרי חשמל ובגדים הביתה אז למה גם לא גת בעצם? הנה כל הפרטים

הזמנת גת במשלוח עד הבית - כך תדעו שקניתם סחורה טובה
כשאתם מגיעים לסופר אתם בוחרים בקפידה כל עגבניה ומלפפון ולמעשה אתם אלו אחראים על איכות הסחורה שאתם קונים. אז איך זה עובד עם עלי גת? איך תדעו שהעלים שמגיעים אליכם הם העלים באיכות הטובה ביותר ולא שלחו לכם סחורה שאינה טרייה או איכותית? ובכן, הסוד הוא לבחור בקפידה את המגדל שממנו אתם קונים. וודאו שמדובר במגדל מורשה עם רזומה והמלצות. לא כל חקלאי שיודע לגדל מלפפונים יודע לגדל עלי גת ובהחלט דרושה התמקצעות בתחום. בנוסף לכך וודאו שהוא עוסק במשלוח גת לא מהיום ומכיר את השיטות והדרכים למשלוח מהיר ויעיל אך גם כזה ששומר על הסחורה לאורך הדרך ועד שהיא מגיעה אליכם.

משלוחי עלי גת - האם זה חוקי?
צריכה של עלי גת בצורתם הגולמית נחשבת לחוקית ובשל כך גם משלוח של עלי גת עד הבית הוא חוקי ואין עימו בעיות. יחד עם זאת, חשוב להבין שיש מוצרים נילווים שעשויים מעלי הגת האלו והם לא בהכרח חוקיים. אנחנו מדברים על כדורי "חגיגת" למשל או על מוצרים נוספים בסגנון. המשלוח של המוצרים האלו (כמו גם השימוש בהם) אינו חוקי ונחשב לעבירה על החוק.

מגדלי גת ששולחים את הסחורה לבית הלקוח
אז איפה מוצאים מגדלי גת ששולחים סחורה עד בית הלקוח? האמת היא שכמעט כל מגדלי הגת עושים זאת כיוון שאין דרך אחרת להגיע ללקוחות. לא ניתן למכור את העלים במקומות מוסדרים כמו סופרים ומכולות כך שהחיבור הוא ישיר בין המגדל לבין הלקוח. רוב המגדלים יעדיפו שלא תגיעו אליהם אלא שהם יגיעו אליכם ויציעו משלוחים בעלות אטרקטיבית.