דיאטת גת - למה כן וגם למה לא...?

מי שנאבק על המשקל שלו וודאי מכיר היטב את הרגע הזה שמגלים על דיאטה חדשה בשוק. הוא בטח מכיר מצוין את ההתרגשות, את הציפייה ואת התקווה שהפעם זו תהיה דיאטה שיוכל להתמיד בה ולהצליח להגיע למשקל היעד באמצעותה. אז הפעם זו תורה של דיאטת הגת להכות גלים בארץ ובעולם כולו. בשנים האחרונות היא הפכה לפופולרית במיוחד ואנו עדים להמון סיפורי הצלחה של אנשים שהצליחו להוריד במשקל איתה. רגע לפני שאתם מתחילים לשתות תה של עלי גת או מיץ גת 3 פעמים ביום , כדאי שתקראו את השורות הבאות. יצאנו לבדוק מהם היתרונות והחסרונות של דיאטת גת וחזרנו עם ממצאים שחייבים להכיר לפני שמתחילים.

דיאטת גת - איך זה בדיוק עובד?
העיקרון מאחורי הדיאטה החדשנית הזו הוא להשתמש בתכונות הייחודיות של צמח הגת. מדובר בצמח טבעי לכל דבר ועניין בעל תכונות של דיכוי תאבון, יצירת תחושת שבע והפחתת הרצון לאכול. התכונות האלו, כידוע לכולם, הם כל מה שמי שנמצא בדיאטה מייחל לו ולכן השכילו אנשים לייצר מהצמח מגוון מוצרים לדיאטה. אז איך זה בדיוק עובד? ובכן, יש מגוון שיטות לדיאטה עם גת כשבניהן אפשר למצוא: שתייה של תה שעשוי מגת, שתייה של מיץ גת ובמקרים מסוימים אפילו כדורים ותכשירים שעשויים מהצמח.

למה כן כדאי לעשות דיאטת גת?
כפי שציינו לצמח הגת תכונות שמתאימות בדיוק לדיאטה. דיכוי תאבון והפחתת הרצון לאוכל הם הרי מה שתמיד חיפשנו ואם אפשר לעשות את זה בדרך טבעית אז מה יכול להיות רע? דיאטת גת זו דיאטה מצוינת ויעילה במיוחד (יש המון סיפורי הצלחה מרשימים ביותר), ומי שעשה אותה מדווח על ירידה יפה ומהירה במשקל ללא סבל וללא תחושה של רעב.

למה לא כדאי לעשות דיאטת גת?
מהדברים שכתבנו פה אפשר לחשוב שמדובר בדיאטת החלומות: לא מרגישים רעב, אוכלים מה שרוצים ועדיין יורדים במשקל. ובכן, צר לנו לצנן את ההתלהבות אבל אנחנו חייבים לדבר גם על הדברים הפחות נעימים של דיאטת גת. קודם כל לצערנו השוק בארץ ובעולם הוא פרוץ ויש לא מעט תכשירים שהקשר בינם לבין טבעי הוא מקרי בהחלט. אמנם עושים שימוש בצמח הגת אך מוסיפים לו עוד המון מרכיבים אחרים שאף אחד לא יודע באמת מהם. דבר נוסף שצריך לדבר עליו הוא תופעות הלוואי של צריכת גת. לצד דיכוי התאבון, ישנו חשש גם להאצה בדופק, התקפי חרדה, ערנות מוגברת ועוד. חשוב להיות מודע לתופעות האלו שאינן רצויות לא בתהליך דיאטה, ולא בכל זמן אחר.